1 / 1
Foto e Foli mbrojtëse ScreenShield për Galaxy S20+

Foli mbrojtëse ScreenShield për Galaxy S20+

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
19.50 €
18.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 15.68 €
Ju kurseni 1.00 €
-6%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 €/muaj

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Folia mbrojtëse ScreenShield e dizajnuar për telefonin e modelit Galaxy S20+, mbron ekranin e telefonit tuaj gjatë përdorimit, vendosjes në xhep, dëmtimit nga rrëshqitjet dhe përplasjet. Këtë herë kompania ka vendosur që folia të jetë më rezistent se modelet paraprake. Ky aksesor ka një shtresë të hollë prej silikoni, që ndihmon në ngjitje dhe vendosje të lehtë si dhe është rezistent ndaj yndyrës dhe shenjave të gishtërinjëve.
Dizajnuar për:
Celular
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S20+
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
SAM-G985-D
Kodi:
SAM-G985-D
Përputhshmëria:
Samsung Galaxy S20+
Prodhuesi:
ScreenShield, ScreenShield
Vendi i prodhimit:
EU
EAN:
8595603654238
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Foli mbrojtëse ScreenShield për Galaxy S20+
18.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo