1 / 16
E shitur
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
Foto e Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120

Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
187.50 €
183.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 169.91 €
Ju kurseni 4.00 €
-3%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
ASUS ROG STRIX LC 120 është i ndërtuar nga një ftohës me cilësi dhe teknologji të drejtpërdrejtë të kontaktit, që përmirëson pjesën e brendshme të bazës duke vendosur tubat e nxehtësisë krah njëri-tjetrit, duke rritur zonën e kontaktit dhe duke përmirësuar shpërndarjen e nxehtësisë. Për më tepër, dizajni i gjithanshëm i transportuesit siguron instalim të thjeshtë pa u shqetësuar në të gjitha platformat e zakonshme. Ky ftohës është kompatibil me slotet AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066. Ka madhësi prej 120 x 120 mm me një shpejtësi prej 2500, qarkullim të ajrit deri në 80.95 CFM dhe një nivel zhurme 37.6 dBA. Ka gjithashtu ndriçim ASUS Aura Sync dhe dimensionet e radiatorit janë 150 x 121 x 52 mm.
Dimensionet e përgjithshme [mm]:
150 x 121 x 52
Dimensionet e pompës (mm):
80 x 80 x 45
Dizajni:
Alumini, bakri
Dizajni i ngrohësit:
Me ujë
Drita e pasme:
✔, Po (RGB)
Ekzekutimi:
Alumin, bakër
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Instalimi i RAM-ve të larta:
Kodi i prodhuesit:
90RC0050-M0UAY0
Kodi:
90RC0050-M0UAY0
Kontroll i shpejtësisë:
Automatik, Auto
Lansuar:
16. 3. 2020
Lartësia e ftohësit [mm]:
52
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji i baterisë:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Uji
Madhësia e ventilatorit [mm]:
85 x 55 x 33
Madhësia e ventilatorit/ftohësit:
120 x 120
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Niveli i zhurmës [dB]:
37.6, 37,6
Përmasat:
150 x 121 x 52, 150 x 121 x 27
Përmasat e pompës [mm]:
80 x 80 x 45
Përmasat pasive (mm):
150 x 121 x 27
Priza:
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1200, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Shpejtësia e ajrit (CFM):
80,95
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2500
Shpejtësia e ventilatorit [rmp]:
2 500
Sinkronizim të RGB:
ASUS Aura Sync, ASUS Aura Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm, Radiator 120mm
Socket (slot):
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Thellësia [mm]:
121
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
EAN:
4718017175166
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftohës ASUS ROG STRIX LC 120
183.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo