Furnizues energjie FSP ADVAN-850GM, 850W, 80+ Gold, ATX 3.1
Vlerëso
Origjina e brendit: Taiwan Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-6%
Teb Bank Teb Bank
Vetëm edhe 9
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
29 maj 2026 - 30 maj 2026
Kosovë, të tjera
30 maj 2026 - 01 qershor 2026
Paguaj me transfer bankar
FSP ADVAN-850GM me fuqi 850W është një furnizues energjie i besueshëm për kompjuterë desktop, i përshtatshëm për konfigurime të fuqishme gaming apo pune. Me certifikimin 80+ Gold, ai ofron efikasitet të lartë energjetik, duke ulur humbjet e energjisë dhe nxehtësinë e tepërt. Standardi ATX 3.1 e bën të gatshëm për gjeneratat e reja të kartave grafike dhe komponentëve modernë. Ndërtimi cilësor dhe mbrojtjet e integruara ndihmojnë në ruajtjen e stabilitetit dhe jetëgjatësisë së sistemit tuaj. Ky model është zgjidhje e mirë për ata që kërkojnë performancë të qëndrueshme dhe rezervë të mjaftueshme fuqie për përditësime të ardhshme.
Diametri i ventilatorit:
120 mm
Fuqia:
850W
Lloji i ftohjes :
Aktive - ventilator
Molex:
4
SATA:
4
PCI-E 8-pin (6+2):
2
Certifikata e efikasitetit:
80 Plus Gold
Thellësia [mm]:
140
Gjerësia [mm]:
150 mm
Lartësia [mm]:
86 mm
Brendi:
FSP/Fortron