Furnizues energjie FSP Fortron FSP350-50EGN, 350W, 80 Plus Gold, bulk
Vlerëso
Origjina e brendit: Taiwan Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-11%
Teb Bank Teb Bank
Vetëm edhe 2
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
29 maj 2026 - 30 maj 2026
Kosovë, të tjera
30 maj 2026 - 01 qershor 2026
Paguaj me transfer bankar
FSP/Fortron FSP350-50EGN është furnizues energjie 350W i besueshëm, i përshtatshëm për sisteme kompjuterike që kërkojnë konsum të ulët deri mesatar. Me certifikimin 80PLUS GOLD, ai ofron efikasitet të lartë, duke ndihmuar në uljen e harxhimit të energjisë dhe nxehtësisë. Kjo e bën të përshtatshëm për përdorues që kërkojnë zgjidhje të qëndrueshme dhe të qetë për PC të përditshëm ose zyre. Varianti Bulk vjen pa paketim luksoz, ideal për montues kompjuterësh ose servise që kërkojnë raport të mirë çmim/performancë.
Lloji i ftohjes :
Aktiv - me ventilator
Kabllot modulare:
Jo
Certifikata e efikasitetit:
80 Plus Gold
Thellësia [mm]:
140
Gjerësia [mm]:
150 mm
Lartësia [mm]:
86 mm
Brendi:
FSP/Fortron