Furnizues energjie FSP MEGA-1000GM, 1000W, ATX 3.1, 80 PLUS Gold, modular, i zi
Vlerëso
Origjina e brendit: Taiwan Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-9%
Pagesa me këste
Gjirafa pay plan with KEP për 36 muaj
Gjirafa pay plan with KEP
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Raifeissen Bank
Pcb Bank Pcb Bank
Teb Bank Teb Bank
Vetëm edhe 7
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
29 maj 2026 - 30 maj 2026
Kosovë, të tjera
30 maj 2026 - 01 qershor 2026
Paguaj me transfer bankar
FSP MEGA-1000GM është një furnizues energjie 1000 W ATX, i dizajnuar për PC moderne gaming dhe punë të rëndë, me dizajn kompakt në ngjyrë të zezë. Ai është i certifikuar 80 PLUS Gold për efikasitet të lartë, duke ulur harxhimin e energjisë, nxehtësinë dhe zhurmën gjatë përdorimit. Mbështet standardin e ri ATX 3.1 dhe vjen me konektorë PCIe 12V-2x6 dhe 8-pin, të gatshëm për gjeneratat e fundit të kartelave grafike nga NVIDIA dhe AMD. Dizajni plotësisht modular me kabllo të lehta për tu menaxhuar ndihmon në renditjen e brendshme të kasës dhe përmirëson qarkullimin e ajrit. Ventilatori 135 mm me regjim semi-fanless dhe komponentët cilësorë japonezë sigurojnë funksionim të qëndrueshëm, jetëgjatësi dhe mbrojtje të plotë për komponentët tuaj.
Brendi:
FSP/Fortron