Furnizues energjie FSP VITA-650GD, 650W, 80+ Gold, ATX 3.1
Vlerëso
Origjina e brendit: Taiwan Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-21%
Teb Bank Teb Bank
Vetëm edhe 7
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
29 maj 2026 - 30 maj 2026
Kosovë, të tjera
30 maj 2026 - 01 qershor 2026
Paguaj me transfer bankar
FSP VITA-650GD 650W është furnizues energjie i besueshëm për kompjuterë desktop, i përshtatshëm për konfigurime moderne gaming ose pune. Me certifikimin 80+ Gold, ofron efikasitet të lartë energjie, duke ulur harxhimin dhe ngrohjen e brendshme të sistemit. Standardi ATX 3.1 siguron përputhshmëri me komponentët më të rinj dhe stabilitet të qëndrueshëm të tensionit. Ky model është i përshtatshëm për përdorues që duan një PSU të qëndrueshme, të qetë dhe të sigurt për përdorim afatgjatë. Dizajni praktik lehtëson instalimin në shumicën e kasave standarde.
Diametri i ventilatorit:
120 mm
Fuqia:
650W
Lloji i ftohjes :
Aktiv - ventilator
Kabllot modulare:
Jo
Molex:
4
SATA:
8
PCI-E 8-pin (6+2):
4
Certifikata e efikasitetit:
80 Plus Gold
Thellësia [mm]:
140
Gjerësia [mm]:
150 mm
Lartësia [mm]:
86 mm
Brendi:
FSP/Fortron