Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige për lojëra Arozzi Monza, e zezë / e kuqe

Kodi i produktit:
195096
EAN:
713228142413
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
MONZA-RD
Lansuar:
19 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

207.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga për lojëra Arozzi Monza është e përshtatshme për të gjithë fanatikët e lojërave. Me një dizajn tejet të veçantë, kjo karrige ju jep mbështetje të shkëlqyeshme jo vetëm gjatë periudhave të gjata të lojërave, por edhe gjatë sesioneve të gjata dhe intensive të punës me kompjuter. Rehatia të cilën kjo karrige ju ofron, ju bën të koncentroheni shumë më mirë gjatë lojës apo sfidave të ndryshme të punës. Karriga Arozzi Monza peshon 15 kg dhe është në gjendje të mbajë deri 120 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
713228142413
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
MONZA-RD
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Pesha [kg]:
15
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige për lojëra Arozzi Monza edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE