Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Levë shpejtësie Driving Force Logitech

Kodi i produktit:
176392
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
5099206057661
Forma e lëvizjes:
H
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
176,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Leva Driving forcë është një produkt i ri në treg, i shpejtë dhe me kualitet të lartë, për të gjithë të apasionuarit pas lojërave ofron parametra dhe tipare të përsosura. Kjo levë është dizajnuar për rrotat G29 dhe G920 për të rritur kualitetin e lojërave kompjuterike dhe konsolat. Leva ka 6 mundësi për ndërrim shpejtësie. Dimensionet: 206.5 x 176.4 x 146.4 mm. Pesha: 0.72 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
5099206057661
Forma e lëvizjes:
H
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
176,4
Kodi i prodhuesit:
941-000130
Lansuar:
7 Gusht 2015
Lartësia [mm]:
206,5
Lëvizje të marshit:
6+1
Pesha [g]:
760
Prodhuesi:
Logitech
Trashësia [mm]:
146,4
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Levë shpejtësie Driving Force Logitech edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE