Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller Marvo Li-Ion GT-60, wireless (PC)

Kodi i produktit:
251355
Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
6932391913093
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GT-60
Lansuar:
20. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi i lojërave wireless GT-60, i cili mund të përdoret me shumë platforma, duke përfshirë edhe tastierë të njohura. Ka një total prej tre mënyrash funksionale, dhe shërben si një gamepad për PC dhe Android, si një maus dhe kontroll media për Android dhe si iCade për iPhone dhe iPad. Gamepad Marvo Li-Ion, i cili mund të punojë në modalitetin pa kabllo, mbështet Bluetooth 2.1 + EDR, dhe përfshin 13 butona, një shofer transmetimi dhe portin Bluetooth + USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
6932391913093
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GT-60
Lansuar:
20. 12. 2018
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Numri i butonëve:
12
Prodhuesi:
Marvo
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE