Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller me Wi-Fi EVOLVEO Fighter F1 për PC, PlayStation 3, Android box/ smartphone

Kodi i produktit:
203496
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
85941613376141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GFR-F1
Lansuar:
2 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo Fighter F1 është kontroller me Wi-Fi që përdoret për kompjuter, PS3 dhe për Android. Ka një përdorim të gjerë dhe vlerësohet nga çdo lojtar i botës virtuale. Ky kontroller ka një dizajn ergonomik, klasik dhe shumë komod që përmban butona të ndryshëm që kryejnë funksione gjatë lojës. Lëvizjet precize, sensitiviteti i lartë dhe reagueshmëria e shpejtë e bëjnë thjesht ideal për ta pasur. Kontrolleri ka një çip MCU 32-bit që ka aftësinë të bëjë 48 milion kalkulime në sekondë. Kontrolleri ka edhe teknologjinë Bluetooth që iu mundëson të luani pa kabllo. Po ashtu ka një sistem automatik të fikjes në rast se e harroni ndezur pajisjen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
85941613376141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GFR-F1
Lansuar:
2 Dhjetor 2016
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE