Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set kontrollerësh për video lojëra Logitech G Saitek

Kodi i produktit:
207418
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069886
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Si të porosisim në Gjirafa50?

237.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky set kontrollerësh siguron përjetim real përmes pjesës virtuale. Përbëhet prej timonit, ndërruesit të shpejtësive dhe pedaleve të gazit dhe frenimit. Konektimi i tyre me video lojë bëhet përmes kabllo USB. Timoni ofron rrotullim deri në 900 shkallë në të dy drejtimet. Në anën e majtë posedon butonin ku ju mundëson ndërrimin e pozicionit të kamerës. Së bashku peshojnë 3.9 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069886
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
900
Kodi i prodhuesit:
945-000007
Lëvizje të marshit:
2
Numri i butonëve:
25
Numri i pedaleve:
2
Paralajmërues me vibracion:
Jo
Prodhuesi:
Logitech
Reagime:
Jo
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Wireless:
Jo

Bashkangjitja Set kontrollerësh për video lojëra Logitech G Saitek edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE