Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës për Joystick Xbox One - PC

Kodi i produktit:
208301
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6HN-00003
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është përshtatës pa kabllo për lidhjen e joystick-ut tuaj të Xbox me një kompjuter përmes portit USB. Ju vetëm do ju duhet që ta lidhni përshtatësin USB me një joystick pa kabllo dhe ju do të jeni në gjendje pastaj të kënaqeni duke luajtur lojëra aq sa doni nga Xbox One i juaji. Përveç kësaj, ju mund edhe të bisedoni gjatë lojës. Ky përshtatës mund të lidhet me 8 Joystick pa kabllo, 4 kufje për bisedë dhe 2 altoparlant.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6HN-00003
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE