Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick për PC Logitech Extreme 3D Pro

Kodi i produktit:
129462
Dizajnuar për:
PC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
942-000031
Lansuar:
21 Maj 2013
Numri i butonëve:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 
Ju kurseni : 9.00   (14%)
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick perfekt i lojës është i pajisur me 12 butona të programueshëm, kontroll të precizitetit, buton për ndërrimin e këndit të shikimit, dhe një buton për lirim të shpejtë. Ky Joystik nga Logitech ofron komfort të shkëlqyer falë linjave të përkryera dhe bazës së rëndë stabile. Logitech ka sjellur një Joystick të kompletuar ku me ndihmën e tij mund të bëheni ylli i video lojës. Joystick-un mund ta lidhni në kompjuterin ose laptopin tuaj përmes një konektori USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
942-000031
Lansuar:
21 Maj 2013
Numri i butonëve:
12
Prodhuesi:
Logitech
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE