Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Thrustmaster HOTAS Warthog Dual Throttles (PC)

Kodi i produktit:
223376
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

212.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick-i Thrustmaster HOTAS Warthog Dual Throttles (për PC) do bëjë realitet ëndrrën e çdo kujt të apasionuar për gaming. Ky joystick është kopje ekzakte e pedaleve US AIR FORCE. Në kombinim me stimulatorë për gaming ky set do iu ofrojë eksperincën unike të pilotimit. Leva e kontollit ka 17 butona dhe një kasketë e cila përdoret në 8 mënyra POV derisa kontolli i gasit ka 15 butona dhe një rrotë për balancimin e aeroplanit gjatë fluturimit. Posedon software të llojit TARGET për programim dhe konfigurim, sensorë 3D në pedalet e gasit dhe është e ndërtuar nga metali.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE