Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Thrustmaster me pedale T.16000M

Kodi i produktit:
204055
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932914891
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960782
Lansuar:
17 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
171.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster FCS T.16000M me pedale vjen pas 25 viteve përvoje në dizajnimin e avancuar të joystick-ut HOTAS, produkt ky që për të apasionuarit pas lojërave virtuale përbën një risi të domosdoshme. Ky model është projektuar për pilotë me përvojë të cilët janë në kërkim të një kontrolli të plotë dhe realist mbi sensorët e tyre virtuale. Është i pajisur me Interface USB, familjar me Windows 10, 8, 7 dhe Vista (32-bit dhe 64-bit). Motivet e ngjyrës portokalli në këtë produkt vërtetojnë pamjen luksoze dhe elegante. Modeli është plotësisht në përputhje me Spc.Hat Switch lejon pamje panoramike ne 8 kendvështrime të ndryshme. Ka senzorë magnetikë që veprojnë pa fërkime. Frenat kanë madhësi prej 24 cm të përshtashme për madhësine e këpucëve 45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932914891
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960782
Lansuar:
17 Dhjetor 2016
Numri i butonëve:
16
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE