Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Thrustmaster MFD Cougar

Kodi i produktit:
163258
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932913580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960708
Lansuar:
19 Nëntor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një produkt tejet i sofistikuar i cili shërben si joystick dhe i del në ndihmë pilotëve. Me ndihmën e kësaj pajisje ju mund ta harroni tastierën dhe ta shijoni lojën sikur të ishte realitet përmes këtij paneli navigacioni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932913580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960708
Lansuar:
19 Nëntor 2014
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Joystick Thrustmaster MFD Cougar edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE