Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Joystick Thrustmaster T.16000M FCS Space Sim Duo (PC)

Kodi i produktit:
227316
Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932915300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2960815
Lansuar:
5. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster T.16000M FCS Space Sim Duo është një joystick, me të cilin ju me të vërtetë ndiheni si në një kabinë anijeje kozmike ose në një aeroplan. Përvojat më realiste ju presin me këtë joustick. Thrustmaster T.16000M FCS Space Sim Duo është një joystick i projektuar posaçërisht për simulatorë të hapësirës, duke ju lejuar të luani me të dy duart, teknologjinë HEART (256x më shumë saktësi se sistemet e tjera), 16 butona veprimi, të përshtatshme për të majtë dhe të djathtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
3362932915300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2960815
Lansuar:
5. 12. 2017
Numri i butonëve:
16+
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE