Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Levë Logitech G Saitek X52 Pro

Kodi i produktit:
203898
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069893
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000003
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

157.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech G Saitek X52 Pro Flight Control është leva perfekte për të luajtur lojëra të çmendura, që kërkojnë reagime në mili-sekond. Kyçet përmes portit USB 2.0, nga i cili edhe karikohet me rrymë. Përdoret për çdo lojë kompjuterike të cilat janë të instaluara në sistemin tuaj. Përmban edhe një ekran me prekje në maje, i cili mund të përdoret për manovrime nanometrike, për të cilën gjë, ky panel është perfekt. Butonat e kësaj leve janë të përshtatura sipas dëshirës së përdoruesit, dhe sipas llojit të lojës që luhet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206069893
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
945-000003
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Levë Logitech G Saitek X52 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE