Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Arozzi Torretta, e kuqe

Kodi i produktit:
193866
Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
713228142765
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

307.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga Arrozi Torreta është shumë e përshtatshme për përdoruesit e lojërave kompjuterike, mirëpo mund të përdoret edhe nga ata që punojnë në zyrë. Falë dizajnit të saj të shkëlqyeshëm, kjo karrige siguron rehati maksimale dhe përshtatshmëri sipas nevojave personale. Përshtatet për mrekulli me trupin e secilit përdorues. Kjo karrige peshon 21 kg dhe mund të mbajë peshë deri në 120 kg. Me këtë karrige, ju shmangni dhimbjet e shpinës apo qafës tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
100
EAN:
713228142765
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
TORRETTA-RD
Lansuar:
6 Korrik 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
80
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil, lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Pesha [kg]:
21
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige Arozzi Torretta edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE