Tavolinë Arozzi Arena, e zezë / kuqe

Kodi i produktit:
229373
EAN:
769498677575
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
160
Kodi i prodhuesit:
ARENA-RED
Lansuar:
27. 1. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

428.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tavolina Arozzi Arena ofron hapësirë të mjaftueshme për 3 monitorë dhe sigurisht edhe për tastierë dhe pajisjet tjera. Shtresa e saj është specialisht e adoptuar për punë të shpejtë dhe precize me maus. Tavolina ka një sistem për menaxhimin e kabllove si dhe lartësia e saj është e rregullueshme. Materialet e përdorura në këtë tavolinë janë shumë të përshtatshme për adhuruesit e lojërave kompjuterike. Ajo ka mundësi zgjedhjeje të një shtrese për maus e cila mbulon 100% të hapësirës së tavolinës. Ai mund të hiqet dhe të pastrohet në qdo kohë. Qdo pjesë dhe detaj i kësaj tavoline është i punuar në mënyrë perfekte. Tavolina Arozzi Arena ka sipërfaqe 1.31 metër katrore. Gjatësia: 160cm, Gjerësia: 71-82cm, Lartësia 71-81 cm. Pesha e tavolinës është 38.8 kilogram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
769498677575
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
160
Kodi i prodhuesit:
ARENA-RED
Lansuar:
27. 1. 2018
Lartësia [mm]:
71
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Pesha [kg]:
38,8
Prodhuesi:
Arozzi
Trashësia [mm]:
71

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE