Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad i lojrave CZC Barricade, XXXL

Kodi i produktit:
274028
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
E zezë, me motive
EAN:
8594173122314
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
2666

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad për lojë për përdorim të kërkuar. Përdor teknologjinë e pëlhurës 3D me densitet të lartë dhe cilësi për saktësinë maksimale të lëvizjes. Karakteristikat praktike përfshijnë përfundimin jo të rrëshqitshëm në pjesën e poshtme, skaje të qepura dhe një material shumë të rehatshëm. Dimensionet janë 1300 x 600 x 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
E zezë, me motive
EAN:
8594173122314
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
2666
Kodi:
CZCBARRICADEXXXL
Lansuar:
30. 10. 2019
Lartësia mm:
4
Materiali:
Tekstil
Për t'u përdorur në:
Lojë
Për tastierë dhe maus:
Prodhuesi:
CZC.cz
Trashësia mm:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE