Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Nitro Concepts DM9, i zi

Kodi i produktit:
265608
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4251442502553
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad i bërë nga materiali tekstil kombinuar me gomë, i qëndrueshëm dhe fleksibil, me një shtresë të parrëshqitshme, që u ofron saktësi shumë më të madhe të mausit gjatë gamingut. Vjen me dimensione praktike dhe dizajn elegant, me ngjyrë të zezë. Ka madhësi 90 x 40 cm si dhe trashësi vetëm 3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4251442502553
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
900
Kodi:
NC-GP-MP-001
Lansuar:
25. 7. 2019
Lartësia mm:
3
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
Nitro Concepts
Trashësia mm:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Nitro-concepts.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE