Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MausPad Ozone Ground Level Evo XL

Kodi i produktit:
193614
EAN:
8436532172861
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
OZGLEVELEVO
Lansuar:
15 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mousepad-i elegant nga Ozone do t’ju mbështet në çdo video-lojë apo kur thjesht shfletoni në internet. Produkti është projektuar për të gjitha llojet e mausave, ndërsa ka një sipërfaqe e cila ndikon që mausi të mos rrëshqet. Ky mousepad ka dimensionet prej 900 x 400 x 3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8436532172861
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
OZGLEVELEVO
Lansuar:
15 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Ozone
Trashësia [mm]:
450

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE