Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Gaming A4tech X7-200MP, e zezë

Kodi i produktit:
104535
EAN:
4711421788953
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
X7-200MP
Lansuar:
6 Mars 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i i tipit A4tech X7-200MP është shtresë me dizajn me ngjyrë të zezë mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim prodhuar në mënyrë të veçantë për Gamer-ët sidomos ata që luajn lojë FPS. Përbëhet nga materiali mikro-teksturë e cila garanton lëvizje të buta me precizitet dhe stabilitet të plotë. Ka dizajn me tre shtresa me bazë nga materiali i silikonit i cili mundëson stabilitet në tavolinë. Mausepad-i ka dimensione 250 ? 200 ? 3 mm.

Vlerësimet

:)
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421788953
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
X7-200MP
Lansuar:
6 Mars 2012
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
A4Tech
Trashësia [mm]:
200
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE