Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Gaming A4tech X7-300MP, i zi

Kodi i produktit:
104536
EAN:
4711421735193
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
437
Kodi i prodhuesit:
X7-300MP
Lansuar:
6 Mars 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i i tipit A4tech X7-300MP është shtresë me dizajn me ngjyrë të zezë mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim prodhuar në mënyrë të veçantë për Gamer-ët. Përbëhet nga materiali mikro-teksturë e cila garanton lëvizje të buta me precizitet dhe stabilitet të plotë. Ka dizajn me tre shtresa me bazë nga materiali i silikonit i cili mundëson stabilitet në tavolinë. Maus Pad-i ka dimensione 437 x 350 ? 3 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421735193
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
437
Kodi i prodhuesit:
X7-300MP
Lansuar:
6 Mars 2012
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
A4Tech
Trashësia [mm]:
350
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE