Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Gaming Asus ROG Sheath, i zi

Kodi i produktit:
193862
EAN:
4712900364170
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
90MP00K1-B0UA00
Lansuar:
21 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i Asus ROG SHEATH është shtresë gome me dizajn me ngjyrë të zezë dhe qepje speciale mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim prodhuar në mënyrë të veqantë për Gamer-ët. Përbëhet nga materiali i pëlhurës dhe micro-texture e cila garanton lëvizje të buta me precizitet dhe stabilitet të plotë si në mausët optik poashtu edhe ata laserik me lëvizje GX. Ka dizajn tre shtresësh me bazë nga materiali i silikonit që mundëson stabilitet në tavolinë. Maus Pad-i ka dimensione 900 x 440 x 3 mm dhe peshon vetëm 695 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712900364170
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
90MP00K1-B0UA00
Lansuar:
21 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
695
Prodhuesi:
ASUS
Trashësia [mm]:
440
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE