Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus 3Dconnexion SpaceMouse Compact

Kodi i produktit:
234492
EAN:
42600163408801
Ergonomia:
Maus 3D
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
77
Kodi i prodhuesit:
3DX-700059

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
177.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi 3Dconnexion është një maus profesional që ju bën punën tuaj më të lehtë për aplikacionet CAD. Mausi ofron një softuer 3DxWare 10 për të gjithë linjën e produktit duke përfshirë CadMouse dhe SpaceMouse, që është një ndërfaqe e lehtë për përdorim por shumë funksionale që ju mundëson të personalizoni dhe të optimizoni produktet e 3Dconnexion për performancën maksimale: 1.Përshtatni shpejt dhe lehtë cilësimet dhe butonat për aplikimin dhe nevojat tuaja; 2.Përfitoni nga karakteristika të reja dhe emocionuese; 3.Dizajnoni, krijoni dhe lundroni në mënyra të reja dhe të guximshme. Ka bazë çeliku për stabilitet perfekt, dimensione: 77mm x 77mm x 54mm dhe peshë 480 g. Ju ofron dy butona për hapjen e shpejtë të menusë dhe qasje në komandat e deri në 8 aplikacioneve të njohura.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
42600163408801
Ergonomia:
Maus 3D
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
77
Kodi i prodhuesit:
3DX-700059
Lansuar:
13. 4. 2018
Lartësia [mm]:
54
Lidhësit:
USB
Numri i butonëve:
2
Pesha [g]:
480
Prodhuesi:
3DCONNEXION
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
77

Bashkangjitja Maus 3Dconnexion SpaceMouse Compact edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE