Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus gaming Logitech G402, i zi

Kodi i produktit:
154917
EAN:
5099206051768
Lojë:
Trashësia [mm]:
41
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Logitech G402 është i pajisur me një sensor optik dhe një tjetër hibrid Fusion Engine. Produkti ofron saktësi të lartë në performim dhe operim me shpejtësi ekstreme prej të cilës mund të përfitoni gjatë luajtjes së lojërave kompjuterike ose duke punuar në programe grafike. Qëndrueshmëri e lartë e garantuar në sajë të materialeve të avancuara të përdorura në prodhim. Ky maus vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206051768
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,13
Gjerësia [mm]:
72
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
910-004067
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
6 Gusht 2014
Lartësia [mm]:
136
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
Fusion Engine
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
144
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
41
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus gaming Logitech G402 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE