Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius X-G200, i zi

Kodi i produktit:
183745
EAN:
4710268251538
Lojë:
Trashësia [mm]:
120
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Genius X-G200 ka një dizajn praktik dhe me stil. Është i pajisur me tre butona (djathtë, majtë dhe rrotëzën rrotulluese). Falë formës së tij ergonomike, ky maus është shumë i përshtatshëm për të gjithë, edhe për majtakët edhe për djathtakët. Ndërsa, në mënyrë që të keni kontroll të plotë në mausin tuaj, shkarkojeni aplikacionin falas të quajtur SmartGenius App. Ky aplikacion ju mundëson që të përcaktoni të gjitha funksionet e mausit sipas nevojës suaj. Dimensionet e mausit janë 120 x 39.1 x 67.3 mm, dhe peshon vetëm 92 g.

Vlerësimet

Ne krahasim me cmimin eshte ne kualitet te mire.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268251538
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
67,3
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
31040034102
Lansuar:
12 Janar 2016
Lartësia [mm]:
39,1
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
92
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius X-G200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE