Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus SteelSeries Prime, gaming, i zi

Kodi i produktit:
503032steel
Drita e pasme:
Lojë:
Trashësia mm:
125,3
Taste të personalizueshëm:
Sinkronizim të RGB:
SteelSeries Engine

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 20.00   (29%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Maus për lojëra i dizajnuar me një qëllim të vetëm - fitoren. Senzori optik SteelSeries TrueMove Pro ofron ndjeshmëri deri në 18,000 PCI. IPS është 450, nxitimi 50G. Sipërfaqja është me teksturë mat. Ndërtimi nga materiali ABS. Forma ergonomike është e përshtatshme për personat që punojnë dhe luajnë me dorën e djathtë. Mausi ka 6 butona dhe ndriçim RGB. Pesha e tij është vetëm 69 gram. Butonat mekanik Prestige OM kanë jetëgjatësi deri në 100 milion klikime. Kablloja është e heqshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
EAN:
813682027315
Egronimia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjatësia e kabllos m:
2
Gjerësia mm:
59
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
I lehtë (deri në 89g)
Kodi:
62533
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
25. 5. 2021
Lartësia mm:
23
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Prestige OM
Lojë:
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove Pro
Ndjeshmëria maksimale DPI:
18000
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
6
Pesha g:
69
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike
Sinkronizim të RGB:
SteelSeries Engine
Taste të personalizueshëm:
Trashësia mm:
125,3
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE