Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung LC24F390FHUXEN, 24"

Kodi i produktit:
428832smg
Diagonalja e ekranit:
24
Lojë:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia mm:
206,5
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
187.50 
Ju kurseni : 69.66   (37%)
117.84 € * Përfshirë TVSH-në
37% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.82 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Samsung C24F390F është monitor me imazh tre dimensional, për shikim filmash ose për lojëra. Monitor full HD me rezolucion dhe përthyeshmëri ekrani 1800R. Kualitet i lartë dhe dizajn i mrekullueshëm, por gjithashtu përmban teknologji te reja krijuese që ruajnë shikimin, gjatë vrojtimit. Ka një ekran të lakueshëm prej 23.5 '',dhe vjen me kënde pamore prej 178 °. Kontrast i lartë ndriçimi prej 250 cd / m2. Pamje e ndritshme, me nuancë të zezë të mbyllur, dhe e bardhë e kthjellët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
24
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806088209289
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
547,8
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
LC24F390FHUXEN
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi W:
24
Kontrast 1:
1 000 000
Lansuar:
20 Korrik 2016
Lartësia mm:
418,2
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi [cdm2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha kg:
3,3
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA [D-Sub]:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia mm:
206,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE