Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon Sony PS4 - Platinum

Kodi i produktit:
205133
EAN:
711719812753
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719812753
Lansuar:
14 Janar 2017
Pa kabllo:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony PS4 - Platinum janë kufje me Wi-Fi të cilat ofrojnë një zë virtual të avancuar të versionit 7.1 3D Audio. Këto kufje mund të përdoren lehtësisht me PlayStation. Me këtë teknologji të zërit, ju do të keni mundësinë që ta shijoni një zë kualitativ gjatë kohës që luani lojëra në PS4. Për të luajtur lojëra online me shokët dhe kundërshtarët tuaj ju shërben mikrofoni që kufjet e kanë të integruar. Mikrofoni ju mundëson të keni një komunikim të lehtë me shokët tuaj duke transmetuar zë të qartë. Me këto kufje, lojërat që i luani do marrin një dimension tjetër dhe ju ofrojnë një komoditet të lartë edhe nëse i përdorni për orë të tëra. Kufjet kanë një bateri shumë të qëndrueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719812753
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719812753
Lansuar:
14 Janar 2017
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE