Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje me mikrofon Sony PS4 - Platinum

Kodi i produktit:
205133
EAN:
7117198127532
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719812753
Lansuar:
14 Janar 2017
Pa kabllo:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
187.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony PS4 - Platinum janë kufje me Wi-Fi të cilat ofrojnë një zë virtual të avancuar të versionit 7.1 3D Audio. Këto kufje mund të përdoren lehtësisht me PlayStation. Me këtë teknologji të zërit, ju do të keni mundësinë që ta shijoni një zë kualitativ gjatë kohës që luani lojëra në PS4. Për të luajtur lojëra online me shokët dhe kundërshtarët tuaj ju shërben mikrofoni që kufjet e kanë të integruar. Mikrofoni ju mundëson të keni një komunikim të lehtë me shokët tuaj duke transmetuar zë të qartë. Me këto kufje, lojërat që i luani do marrin një dimension tjetër dhe ju ofrojnë një komoditet të lartë edhe nëse i përdorni për orë të tëra. Kufjet kanë një bateri shumë të qëndrueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117198127532
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719812753
Lansuar:
14 Janar 2017
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE