Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë E-729 Mechanical Blue Mazer, Gaming, e zezë/e argjendtë

Kodi i produktit:
200000
EAN:
6921607103786
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
475
Kodi i prodhuesit:
EKM729
Lansuar:
4 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera profesionale E-Blue Mazer 729 Gaming ka gjashtë ngjyra të ndryshme të dritës të cilat ofrojnë eksperiencë reale gjatë lojës. Baza përforcuese nga metali siguron se ajo do të mbetet në vend edhe gjatë betejave më të rënda. Ju do të jeni i padukshëm falë reagimit të shpejtë dhe efekteve të veçanta të ndriçimit, kurse forma ergonomike parandalon lodhjen e gishtave tuaj gjatë lojës. Tastiera gjithashtu ka një mbajtës i cili mund të rregullohet në lartësinë më të përshtatshme për ju.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607103786
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
475
Kodi i prodhuesit:
EKM729
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
43
Lloji i tastierës:
Kailh Blue, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Pesha [g]:
1 150
Prodhuesi:
E-Blue
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
191

Bashkangjitja Tastierë E-729 Mechanical Blue Mazer edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE