Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Levë për lojëra Thrustmaster TH8A

Kodi i produktit:
158536
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934001209
Forma e lëvizjes:
H, Vazhduese
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4060059

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
197.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TH8A është levë shumë realistike dhe sensacionale, e dizajnuar për t'u përdorur në video-lojëra. Ka një kualitet të lartë, levë me gjatësi 13 cm që ka një strukturë metali. Leva është e pajisur me një teknologji që përmban sensorë magnetik HEART. Ka qëndrueshmëri të lartë dhe rezistencë ndaj dëmeve mekanike. Mund të rrotullohet deri në 360 °. Lidhja në kompjuter bëhet përmes një kablloje USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934001209
Forma e lëvizjes:
H, Vazhduese
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4060059
Lansuar:
18 Shtator 2014
Lëvizje të marshit:
7+1
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Levë për lojëra Thrustmaster TH8A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE