Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hama Speedshot Converter Ultimate (PS4, XONE, PS3, X360)

Kodi i produktit:
192415
EAN:
4047443291547
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
115477
Lansuar:
9 Qershor 2016
Prodhuesi:
Hama

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hama Speedshot Converter Ultimate është një shndërrues ose lidhës që shërben për të lidhur tastierën tuaj dhe mausin në konzolat e PS3, PS4 dhe XBOX360. Ju ofron lojtarëve ndjesinë e të luajturit lojërat e modelit console, vetëm se me pajisjet që ata janë mësuar. Luani më shpejtë dhe më saktë me mausin dhe tastierën tuaj. Me një instalim të thjeshtë dhe të shpejtë falë softuerit Plug and Play që CD e tij ofron.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443291547
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
115477
Lansuar:
9 Qershor 2016
Prodhuesi:
Hama

Bashkangjitja Hama Speedshot Converter Ultimate (PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE