Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller Snakebyte Game: Pad 4 S, Wireless, PS4, i zi

Kodi i produktit:
260340
EAN:
4039621909375
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SB909375
Lansuar:
14. 5. 2019
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me kontrollerin PlayStation 4 Wireless, ju jeni në kontroll. Dizajni i tij unik ergonomik siguron kontroll të përsosur. Një tipar i ri është butoni Turbo për situata ku gishtat nuk janë aq të shpejtë. Motorët Dual Vibration ju lejojnë të ndieni të gjitha veprimet, ndërsa levat e dyfishta analoge dhe butonat sigurojnë kontroll të saktë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4039621909375
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SB909375
Lansuar:
14. 5. 2019
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Snakebyte
Ueb-i i prodhuesit:
Mysnakebyte.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE