Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Red Faction Guerrilla - Re-Mars-tered Edition (PS4)

Kodi i produktit:
239283
EAN:
9120080072658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
5. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

I vendosur 50 vjet pas ngjarjeve katastrofike të Red Faction origjinalit, Red Faction: Guerrilla do të lejojë lojtarët të marrin rolin e një luftëtari të rezistencës në redaktimin e sapokrijuar të Red Faction dhe luftën për çlirimin nga forca shtypëse e Mbrojtjes së Tokës. Red Faction: Guerrilla shtyn kufijtë e lojërave bazuar në shkatërrimin në një botë të hapur,

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9120080072658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
5. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
THQ Nordic
Ueb-i i prodhuesit:
Thqnordic.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke

Bashkangjitja Videolojë Red Faction Guerrilla - Re-Mars-tered Edition (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE