Foto e SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0

SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0

Garancioni: 1 vit Kodi:
49.50 €
25.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.61 €
Ju kurseni 24.00 €
-49%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
09 qershor 2023 - 10 qershor 2023
Kosovë, të tjera
10 qershor 2023 - 12 qershor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Hard disk Kingston Now SSD vjen me madhësi 240GB dhe ofron përdorshmëri deri në 1 milion orë. Përdor platformën SATA 3.0 ( që përshtatet edhe për SATA 2.0). Transmetimi i leximit dhe kopjimit të të dhënave mund të shkoj deri në 500, respektivisht 350 MB / s.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1
TLC:
Po
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Lloji i hard diskut:
E Brendshme
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
500
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
80
Trashësia [mm]:
69,9
Pesha [g]:
41
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
350
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Ueb-i i prodhuesit:
kingston.com
Përqindja e dështimit:
0,00 %
Formati i diskut:
2,5
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Besueshmëria:
99 %
EAN:
740617261219
5

4 Vlerësime

Liridon 4.3.2023 2:09 e paradites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Drilon 28.9.2022 3:51 e pasdites
Perfekt!
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Agon 29.7.2022 1:28 e pasdites
Ky produkt eshte super per ket qmim kam porositur 2 deri tani dhe funksionojne ne super shpejtesi
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Feti 23.7.2022 12:10 e paradites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
25.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo