1 / 5
E shitur
Foto e Hard disk WD SSD Black SN850, M.2 - 500GB
Foto e Hard disk WD SSD Black SN850, M.2 - 500GB
Foto e Hard disk WD SSD Black SN850, M.2 - 500GB
Foto e Hard disk WD SSD Black SN850, M.2 - 500GB
Foto e Hard disk WD SSD Black SN850, M.2 - 500GB

Hard disk WD SSD Black SN850, M.2 - 500GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
132.50 €
129.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 119.91 €
Ju kurseni 3.00 €
-3%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një format SSD me cilësi të lartë dhe të fuqishëm M.2 2280, që ofron një kapacitet prej 500 GB. Arrin shpejtësi leximi / shkrimi deri në 7000/4100 MB / s. Ju lejon të kaloni midis kursimit të energjisë dhe modalitet së lojës. Është shumë rezistent ndaj goditjeve dhe lëkundjeve.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Lansuar:
19. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
M.2 PCI-Express Gen4
Formati i diskut:
M.2 2280
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Modeli i diskut:
3D, SSD
Kodi:
WDS500G1X0E
Gjerësia mm:
22
Lartësia mm:
2.38
Trashësia mm:
80
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
7,5
Kapaciteti i diskut [GB]:
512
Shpejtësia e leximit MBs:
7000
Shpejtësia e shkrimit MBs:
1 300
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
300
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
EAN:
718037875880
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard disk WD SSD Black SN850, M.2 - 500GB
129.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo