Inverter energjie Eurocase DC/AC-300W-12, 12V në 230V, 300W, dalje USB, i zi
Vlerëso
Origjina e brendit: Argentina Kodi:
Teb Bank Teb Bank
Vetëm edhe 3
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
29 maj 2026 - 30 maj 2026
Kosovë, të tjera
30 maj 2026 - 01 qershor 2026
Paguaj me transfer bankar
Eurocase DC/AC-300W-12 është një inverter praktik që shndërron tensionin 12V DC nga makina ose bateria në 230V AC, i përshtatshëm për shumicën e pajisjeve shtëpiake dhe elektronike. Me fuqi 300W dhe dalje USB të integruar, ju lejon të furnizoni njëkohësisht pajisje me prizë klasike dhe të karikoni telefona apo aksesorë të vegjël. Priza universale pranon lloje të ndryshme spinash, gjë që e bën të dobishëm si në udhëtime ashtu edhe në përdorim të përditshëm. Trupi i vogël dhe i lehtë prej rreth 0.5 kg është i lehtë për t’u vendosur në makinë ose çantë, ndërsa lidhjet me klema dhe prizë të çakmakut ofrojnë fleksibilitet në përdorim. Ideale për kamping, pune në terren ose si rezervë energjie kur jeni larg shtëpisë.
Brendi:
Eurocase