Inverter tensioni Eurocase DY-1000-12, 12V DC në 230V AC, 1000W, argjendtë
Vlerëso
Origjina e brendit: Argentina Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-10%
Teb Bank Teb Bank
Vetëm edhe 2
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
29 maj 2026 - 30 maj 2026
Kosovë, të tjera
30 maj 2026 - 01 qershor 2026
Paguaj me transfer bankar
Eurocase Voltage Converter DY-1000-12 është një inverter fuqishëm për veturë që shndërron tensionin 12V DC nga bateria në 230V AC, i përshtatshëm për përdorimin e pajisjeve shtëpiake në udhëtime ose kamping. Me kapacitet deri në 1000W, mundëson furnizimin me energji për pajisje si laptopë, karikues, pajisje të vogla elektrike dhe vegla pune brenda kufijve të fuqisë. Trupi i tij metalik me ftohje me fletë alumini ndihmon në shpërndarjen e nxehtësisë dhe rrit qëndrueshmërinë në përdorim të vazhdueshëm. Pajisja është e pajisur me dalje standarde 230V për lidhje të shpejtë dhe të sigurt, si dhe kabllo për lidhje direkte me baterinë. Zgjidhje praktike për ata që udhëtojnë shpesh dhe kanë nevojë për energji elektrike kudo ku nuk ka prizë.
Brendi:
Eurocase