1 / 1
Foto e Kabllo Masterlan Patch, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m

Kabllo Masterlan Patch, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
8.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7.87 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 €/muaj

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kordoni optik i Masterlan është projektuar për të lidhur elemente aktive drejtpërdrejt me një pajisje pasive, siç është një panel qendror optik. Gjithashtu shërben për të lidhur pajisje aktive ose pajisje pasive. Përmban fije 9mm / 1000mm Singlemode, e cila është në dispozicion në G.657.A2. Në të dy anët, lidhësi SC përfundon.Karakteristikat kryesore të produkteve Masterlan përfshijnë cilësi të lartë, qëndrueshmëri dhe instalim të thjeshtë. Duke kombinuar këto karakteristika themelore, produktet Masterlan janë renditur në industrinë e rrjeteve kabllovike profesionale. Lloji i kabllit optik Masterlan SCupc / SCupc, Simplex, Singlemode 9/125. Diametri i kabllit është 2 milimetra. Ferula është e bazuar në dizajnin e uPC. Goma plotësojnë standardin LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Gjatësia e kabllit është 5 metra.
Lansuar:
4. 12. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
SC
Nga konektori:
SC
Për lidhës:
SC
Lloji i transferit:
Optike
Kodi:
SCupc/SCupc-SSM.9/125-05
Lloji i fijeve:
Single Mode
Fibra optike:
G.657.A2
Mënyra e prerjes:
UPC
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia m:
5
Numri i lidhjeve threads:
1
Diametri i bërthamës µm:
9/125
LSZH LSOH:
Diametri i kabllos mm:
2
Prodhuesi:
Masterlan
Lloji i kabllos:
Lidhje
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Masterlan Patch, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 5m
8.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo