1 / 1
Foto e Kabllo optike Audio PremiumCord, 1 m

Kabllo optike Audio PremiumCord, 1 m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
7.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6.36 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Pavarësisht se në këtë kohë, ku shumica e komunikimeve bëhen përmes lidhjeve pa tela, përsëri është nevoja që t'i lidhim pajisjet me kabllo me transmetim të shpejtë. Prandaj, PremiumCord vjen me një shumëllojshmëri të këtyre produkteve. Kjo është një kabllo optike që përdoret për të lidhur pajisjet periferike digjitale audio me një transmetim sinjali me shpejtësi të lartë. Krahasuar me kabllot metalike, këto kabllo nuk ndikohen nga ndërhyrjet elektromagnetike gjë që shkakton gabime në transmetim apo shtrembërim të zërit (për transmetime analoge.)
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Altoparlantë
Gjatësia [m]:
1
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
Optik
Nga konektori:
Optik (mashkull)
Për lidhës:
Optik (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8592220004415
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo optike Audio PremiumCord, 1 m
7.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo