1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord Patch Cat6 S-FTP

Kabllo PremiumCord Patch Cat6 S-FTP

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
8.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7.20 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kohët e fundit rrjetet Eternet janë modelet më të shpeshta të rrjeteve kompjuterike. Ato përdorin teknologji të ndryshme të transmisionit, por më të shpeshtat janë sigurisht rrjetet e strukturuara të formuara nga instalimet UTP.Këtë lloj të rrjetëzimit do ta hasni jo vetëm në qendrat kompjuterike, por pothuajse në çdo zyre apo shtëpi, nëse i keni të lidhur dy apo më shumë kompjuterë. Kablloja e rrjetëzimit e brendit Category 6 është veçanërisht e dizajnuar për rrjetet me gigabit dhe mund të arrijë dyfish frekuenca më të larta se sa Category 5 / 5e me të cilën është plotësisht e përshtatshme. Gjatësia e kësaj kablloje është 2 m.
Dizajnuar për:
PC, rrjet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kategoria:
6
Kodi i prodhuesit:
Sp6asftp020
Kodi:
sp6asftp020
Lansuar:
26 Shkurt 2016
Lidhës:
RJ-45, 2, RJ-45
Lloji i kabllos:
Lidhje, Lidhëse
Nga konektori:
Mashkull RJ-45
Ngjyra:
Hirtë, Hirtë
Numri i lidhësve:
2
Për lidhës:
Mashkull RJ-45
Përqindja e dështimit:
0,00 %
Prodhuesi:
PremiumCord, PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220007546
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord Patch Cat6 S-FTP
8.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo