1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord SATA

Kabllo PremiumCord SATA

Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
4.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.81 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
PremiumCord SATA është një urë lidhëse e portit SATA (port ky që përdoret për transmetimin e shpejtë të të dhënave, nga një paisje në tjetrën, zakonisht në HDD) me USB. Kjo nënkupton që kjo paisje lidh një disk të jashtëm SATA me kompjuterin tuaj, pa asnjë paisje shtesë. Është i lehtë për tu përdorur, dhe me një lidhje të thjeshtë nga jasht, pllaka amë e njeh si paisje të konektuar në vehte, dhe e konsideron si të tillë. Kjo gjë mundëson që çdo disku t'i jepet përparsia e komunikmit me CPU, kundrejtë disqeve tjera portative, etj.
Kodi i prodhuesit:
8592220003579
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Hard disk
Gjatësia [m]:
0,5
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Lidhësit:
SATA
Nga konektori:
SATA 7pin (femër)
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Kuqe
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220003579
5

2 Vlerësime

Erti 1.5.2022 5:40 e paradites
!
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Ermal 17.10.2020 4:21 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord SATA
4.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo