1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord USB 2.0

Kabllo PremiumCord USB 2.0

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
8.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7.20 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 €/muaj

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
PremiumCord USB 2.0 AA M / M është një kabllo që lidh pajisjet elektronike e veçanërisht ato të pazakontat. Ka mbrojtës të dyfishtë USB 2.0 me shpejtësi deri në 480Mbps. Gjatësia e kabllos është 5 metra. Teli ka përbërje bakri 2xAWG28 + 2xAWG28.
Kodi i prodhuesit:
Ku2aa5
Lansuar:
11 Tetor 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Gjatësia [m]:
5
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
USB-A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220001780
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord USB 2.0
8.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo