1 / 2
Foto e Kabllo USB-C FIXED 2m, e zezë
Foto e Kabllo USB-C FIXED 2m, e zezë

Kabllo USB-C FIXED 2m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
16.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.98 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 €/muaj

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një kabllo zgjatëse me një lidhje USB-C 2.0 do t'ju ndihmojë shumë të rimbushni pajisjet tuaja dhe të bartni të dhënat tuaja. Falë teknologjisë së mbushjes të shpejtë, kabllo mund të mbush me shpejtësinë maksimale të mundshme me rrymë 3A. Përveç kësaj, ju mund të gjeni një rrip praktik Velcro, ideal për transferimin kabllor. Ju gjithashtu do të keni edhe një ngjitës, i cili fikson kabllon, për shembull në tavolinë në mënyrë që të mos bjerë. Gjatësia e kabllos 2m.
Lansuar:
28. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celularë
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
USB, USB-C
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Kodi:
FIXD-UC2M-BK
Gjatësia m:
2
Prodhuesi:
FIXED
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8591680085491
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo USB-C FIXED 2m, e zezë
16.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo