1 / 1
Foto e Kabllo USB mini USB mikro M / F

Kabllo USB mini USB mikro M / F

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
6.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5.51 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Delock për një kohë të gjatë është e angazhuar në prodhimin e pajisjeve të ndryshme kompjuterike, kabllove dhe produkte të tjera për të përfshirë këtu dhe përshtatësit e ndryshëm. Kjo kabllo përshtatëse në anën e inputit ka një USB mini-B, tipi M dhe në output është USB mikro-B për tipin F.
Kodi i prodhuesit:
65155
Lansuar:
29 Mars 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, tablet, video kamerë
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
Micro USB, mini USB
Nga konektori:
Mini USB-B (mashkull)
Për lidhës:
Micro USB-B (femër)
Prodhuesi:
DeLock
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
PRC
EAN:
4043619651559
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo USB mini USB mikro M / F
6.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo