1 / 5
Foto e Kalkulator Canon LS-123k-MBL, i kaltër
Foto e Kalkulator Canon LS-123k-MBL, i kaltër
Foto e Kalkulator Canon LS-123k-MBL, i kaltër
Foto e Kalkulator Canon LS-123k-MBL, i kaltër
Foto e Kalkulator Canon LS-123k-MBL, i kaltër

Kalkulator Canon LS-123k-MBL, i kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
23.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.92 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Canon LS-123K është kalkulator bazik me dizajn klasik. Ai është i pajisur me ekran të madh LCD me madhaësi 82 x 22.5 mm që shfaq deri në 12 numra dhe është shumë i lehtë për t'u lexuar dhe madhësi të numrave prej 16.4 x 5.3 mm.

Kalkulatori ka karakteristika bazike që përfshijnë përqindjen dhe ndryshimin e shenjave. Poashtu, ai mund të kalkuloj taksat me një buton.

Kalkulatori është i pajisur me baterinë LR44 e cila mund të rimbushet me dritë të diellit prandaj dhe ju mundëson të shihni numrat edhe në rastet kur nuk ka dritë të mjaftueshme ambientale. Nëse e lini të ndezur për më gjatë se 7 minuta pa e përdorur ai fiket automatikisht.

Madhësia e kalkulatorit është 145 x 104 x 25 mm, vjen me peshë prej 119 gram dhe ka ngjyrë të kaltër.

Kodi i prodhuesit:
9490B001
Lansuar:
21 Dhjetor 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përmasat [mm]:
104 x 25 x 145
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Bateri:
LR44, Solar
Pesha:
119
Rreshta në ekran :
1
Slot për bateri:
LR44, Solar
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Ngjyra:
Kaltër
Rezolucioni i ekranit:
82 x 22,5
EAN:
4549292008524
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kalkulator Canon LS-123k-MBL, i kaltër
23.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo